Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία UPS τύπου rack-mountable / εξωτερική είναι σχεδιασμένη για να υποστηρίζει συστήματα Eaton 5PX 1000i RT2U G2, 1500 RT2U, 1500i RT2U G2 και 1500iRT2U. Προσφέρει σταθερή παροχή τάσης 48 V και έχει διαστάσεις που την καθιστούν κατάλληλη για τοποθέτηση σε ράφι 2U, με βάρος 27.8 κιλά, πλάτος 43.8 cm, βάθος 44.8 cm και ύψος 8.55 cm.
| Τύπος Συσκευής | UPS battery - rack-mountable / external |
| Ύψος (Rack Units) | 2U |
| Σχεδιασμένη για | Eaton 5PX 1000i RT2U G2, 1500 RT2U, 1500i RT2U G2, 1500iRT2U |
| Τάση Παροχής | 48 V |
| Πλάτος | 43.8 cm |
| Βάθος | 44.8 cm |
| Ύψος | 8.55 cm |
| Βάρος | 27.8 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: