Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μονάδα UPS τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία ισχύος με καθαρό ημιτονοειδές κύμα εξόδου, ιδανική για τη διασφάλιση της λειτουργίας κρίσιμων συσκευών όπως servers και τηλεπικοινωνιακός εξοπλισμός. Διαθέτει ισχύ εξόδου 2200 W και χωρητικότητα 2.2 kVA, με εύρος εισόδου τάσης από 160 V έως 294 V και συχνότητα λειτουργίας 47-70 Hz. Ο σχεδιασμός του είναι ευέλικτος, καθώς μπορεί να τοποθετηθεί σε rack 2U ή ως tower, με οθόνη LCD και LED ενδείξεις για εύκολη παρακολούθηση. Παρέχει πολλαπλές εξόδους IEC C13 και C19, θύρα USB και σειριακή θύρα RS-232 για διαχείριση και επικοινωνία.
| Τύπος | Line-Interactive |
| Ισχύς εξόδου | 2200 W |
| Χωρητικότητα ισχύος εξόδου | 2.2 kVA |
| Σχήμα κύματος | Καθαρό ημιτονοειδές |
| Τάση λειτουργίας εισόδου (ελάχιστη) | 160 V |
| Τάση λειτουργίας εισόδου (μέγιστη) | 294 V |
| Συχνότητα εισόδου | 47/70 Hz |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Χαρακτηριστικά προστασίας ισχύος | Υπερφόρτιση |
| Μορφή | Rackmount/Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Χωρητικότητα rack | 2U |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Ενδείξεις LED | Ναι |
| Θύρα USB | Ναι |
| Σειριακή θύρα | Ναι, RS-232 |
| Πλήθος σειριακών θυρών | 1 |
| Τύπος πρίζας τροφοδοσίας | C20 coupler |
| Τύποι εξόδων AC | C13 coupler, C19 coupler |
| Συνδέσεις εξόδου | 8 x IEC C13 (10A), 2 x IEC C19 (16A) |
| Ονομαστική τάση εξόδου | 230 V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Βάρος | 28.2 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 438 mm x 603 mm x 85.5 mm |
| Αυτόματος έλεγχος μπαταρίας | Ναι |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | CE, IEC/EN 62040-2, FCC B, CISPR22 B, CB (TUV), cTUVus, EAC, UKCA, Ukr, Cm |
| Πιστοποίηση ασφαλείας | IEC/EN 62040-1, UL1778, CSA22.2 |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85078000 |
| Συμμόρφωση με πρότυπα βιωσιμότητας | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: