Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το UPS με τοπολογία Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία ισχύος με καθαρό ημιτονοειδές κύμα εξόδου, ιδανικό για κρίσιμες εφαρμογές όπως servers και τηλεπικοινωνιακό εξοπλισμό. Διαθέτει ισχύ εξόδου 2200 W και χωρητικότητα 2.2 kVA, με εύρος εισόδου τάσης από 160 V έως 294 V και συχνότητα λειτουργίας 47-70 Hz. Η συσκευή έχει σχεδιασμό τύπου Rackmount/Tower, με ύψος 2U, και είναι εξοπλισμένη με οθόνη LCD και LED ενδείξεις για εύκολη παρακολούθηση. Παρέχει 10 AC εξόδους τύπου C13 και C19, καθώς και θύρα USB και σειριακή θύρα RS-232 για διασύνδεση και διαχείριση. Η λειτουργία της είναι αθόρυβη με επίπεδο θορύβου 40 dB και υποστηρίζει hot-swap μπαταρίες και αυτόματο έλεγχο μπαταρίας.
| Τοπολογία UPS | Line-Interactive |
| Ισχύς εξόδου | 2200 W |
| Χωρητικότητα ισχύος εξόδου | 2.2 kVA |
| Τύπος κύματος | Pure sine |
| Τύπος | Tower / Rackmount |
| Ύψος Rack | 2U |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Οθόνη | LCD |
| Ενδείξεις LED | Ναι |
| Θύρα USB | Ναι |
| Σειριακή θύρα | RS-232 |
| Πλήθος σειριακών θυρών | 1 |
| Πλήθος AC εξόδων | 10 |
| Τύποι AC εξόδων | C13 coupler, C19 coupler |
| Τύπος φις τροφοδοσίας | C20 coupler |
| Εξόδους σύνδεσης | 8 x IEC C13 (10A), 2 x IEC C19 (16A) |
| Ονομαστική τάση εξόδου | 230 V |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Υποστήριξη hot-swap μπαταρίας | Ναι |
| Αυτόματος έλεγχος μπαταρίας | Ναι |
| Εύρος εισόδου τάσης (min) | 160 V |
| Εύρος εισόδου τάσης (max) | 294 V |
| Συχνότητα εισόδου | 47/70 Hz |
| Πλάτος | 438 mm |
| Βάθος | 603 mm |
| Ύψος | 85.5 mm |
| Βάρος | 28.2 kg |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | CE, IEC/EN 62040-2, FCC B, CISPR22 B CB (TUV) / cTUVus / EAC / UKCA / Ukr / Cm |
| Πιστοποιήσεις ασφάλειας | IEC/EN 62040-1, UL1778, CSA22.2 |
| Πιστοποιήσεις βιωσιμότητας | ENERGY STAR |
| Συμμόρφωση βιωσιμότητας | Ναι |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85078000 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: