Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η εξωτερική μονάδα UPS τύπου Line Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία και σταθεροποίηση της τάσης για ηλεκτρονικές συσκευές. Με ισχύ 900 Watt και 1500 VA, είναι κατάλληλη για χρήση με υπολογιστές, οθόνες και άλλες συσκευές γραφείου. Διαθέτει 8 πρίζες AC τύπου IEC C13, προστασία από υπερτάσεις και δυνατότητα διαχείρισης μέσω USB. Η διάρκεια λειτουργίας της μπαταρίας φτάνει τα 11 λεπτά σε ημιφορτίο, εξασφαλίζοντας απρόσκοπτη λειτουργία σε περιπτώσεις διακοπής ρεύματος.
| Τύπος Συσκευής | UPS - εξωτερικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία UPS | Line interactive |
| Ισχύς (Watt) | 900 W |
| Ισχύς (VA) | 1500 VA |
| Τύπος | Tower |
| Πρίζες AC | 8 |
| Τύπος Πρίζας | IEC (C13) |
| Extra Θύρα | RJ-45 |
| Διαχείριση από Απόσταση | USB |
| Προστασία Υπερτάσεων | Ναι |
| Διάρκεια Λειτουργίας Μπαταρίας (Ημιφορτίο) | 11 min |
| Είσοδος Τάσης | AC 230 V |
| Εύρος Εισόδου Τάσης | AC 175 - 275 V |
| Συχνότητα | 50 - 60 Hz |
| Αριθμός Εισόδων | 1 |
| Αριθμός Εξόδων IEC 60320 C13 | 8 (4 με προστασία υπερτάσεων, 4 με UPS και προστασία υπερτάσεων) |
| Έξοδος Τάσης | AC 230 V ± 10% |
| Προστασία Γραμμής Δεδομένων | Network/phone line - RJ-45/RJ-11 - 1 είσοδος / 1 έξοδος |
| Χαρακτηριστικά | Automatic Voltage Regulation (AVR) |
| Συμβατά Λειτουργικά Συστήματα | Linux, Apple MacOS X, Microsoft Windows Vista / 7 / 8 |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 8.7 cm x 38.2 cm x 25 cm |
| Βάρος | 11.08 kg |
| Περιλαμβανόμενα Καλώδια | USB καλώδιο - εξωτερικό |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: