Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η συσκευή UPS τύπου Tower προσφέρει αξιόπιστη προστασία και σταθερή παροχή ρεύματος με τεχνολογία Line interactive. Είναι κατάλληλη για καθημερινή χρήση με εξόδους ημι-κυματομορφής και ισχύ 525 Watt / 750 VA. Διαθέτει 6 πρίζες AC τύπου NEMA 5-15 και υποστηρίζει διαχείριση μέσω USB και RS-232. Η συσκευή είναι ιδανική για προστασία υπολογιστών, οθονών, router και άλλων ηλεκτρονικών συσκευών, εξασφαλίζοντας λειτουργία ακόμα και σε διακοπές ρεύματος με χρόνο αυτονομίας έως 5 λεπτά σε πλήρες φορτίο και 13 λεπτά σε μισό φορτίο.
| Τύπος Συσκευής | UPS - εξωτερικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία UPS | Line interactive |
| Ισχύς (Watt) | 525 W |
| Ισχύς (VA) | 750 VA |
| Μέγεθος | Tower |
| Πρίζες AC | 6 x NEMA 5-15 |
| Τύπος Πρίζας | IEC (C13) |
| Σύνδεση USB | Ναι |
| Εύρος Εισόδου Τάσης | AC 96 - 144 V |
| Τάση Εισόδου | AC 120 V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Σύνδεσμοι Εισόδου | 1 x power NEMA 5-15 |
| Σύνδεσμοι Εξόδου | 6 x power NEMA 5-15 (UPS και surge) |
| Τάση Εξόδου | AC 120 V |
| Μορφή Κυματομορφής Εξόδου | Sinewave |
| Απόδοση | 94% |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Lead Acid |
| Χρόνος Αυτονομίας | 5 λεπτά σε πλήρες φορτίο, 13 λεπτά σε μισό φορτίο |
| Διαχείριση Απομακρυσμένη | RS-232, USB |
| Διασυνδέσεις | 1 x management (USB) - 4 pin USB Type B, 1 x management (RS-232) - 9 pin D-Sub (DB-9) |
| Περιλαμβανόμενα Καλώδια | Serial cable 1.83 m, USB cable 1.83 m, Power cable 1.83 m |
| Χαρακτηριστικά | Advance Battery Management (ABM), ηχητική ειδοποίηση, οθόνη LCD, λειτουργία cold-start |
| Λειτουργικό Σύστημα | Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 35 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 90% (μη συμπυκνούμενη) |
| Εκπομπή Θορύβου | 55 dB |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 15 cm x 34 cm x 20.9 cm |
| Βάρος | 25.6 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: