Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος | Tower |
| Υποστηριζόμενες Μητρικές | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Μέγιστο Μέγεθος Μητρικής | ATX |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο συμπαγές |
| Σύστημα Ψύξης | Μπροστά: 2 x 140 mm / 3 x 120 mm ή 2 x 140 mm υποστηριζόμενοι, Πάνω: 2 x 120/140 mm, Πίσω: 1 x 120 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας CPU | 170 mm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 405 mm |
| Μέγιστο Μήκος Τροφοδοτικού | 250 mm |
| Χαρακτηριστικά Κουτιού | Σύστημα διαχείρισης καλωδίων, φίλτρα σκόνης PSU, φίλτρο σκόνης μπροστά, πλεγμένο μπροστινό πάνελ |
| Αριθμός Εσωτερικών Θέσεων | 8 |
| Θέσεις Επέκτασης | 7 |
| Θέσεις Δίσκων 3.5'' | 2 |
| Θέσεις Δίσκων 2.5'' | 2 |
| Θέσεις Επέκτασης Δίσκων | 6 εσωτερικές 2.5", 2 εσωτερικές 3.5" |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 21.5 cm x 47.2 cm x 45.1 cm |
| Βάρος | 6.1 kg |
| Συνδεσιμότητα | 2 x USB 3.0, Microphone mini-jack, Headphones mini-jack, USB-C (προαιρετικό) |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | Thumbscrews, accessory bag |
| Κατηγορία | Gaming |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: