Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου PC διαθέτει κατασκευή από ατσάλι και σκληρυμένο γυαλί, προσφέροντας ανθεκτικότητα και μοντέρνο σχεδιασμό σε λευκό χρώμα. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει παράθυρο στο πλάι και φωτισμό RGB με πολλαπλά χρώματα τοποθετημένο στους ανεμιστήρες του κουτιού. Παρέχει αρκετούς χώρους για αποθήκευση, με 2 θέσεις για δίσκους 3.5" και 6 θέσεις για δίσκους 2.5". Υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης και διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης, καθώς και διαχείριση καλωδίων για καθαρή εγκατάσταση. Το μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU είναι 17 cm, το μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 40.5 cm και το μέγιστο μήκος τροφοδοτικού 25 cm. Το κουτί περιλαμβάνει 2 προεγκατεστημένους ανεμιστήρες 140 mm μπροστά και υποστηρίζει επιπλέον ανεμιστήρες και ψύκτρες σε διάφορες θέσεις για βέλτιστη ψύξη.
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Ατσάλι, Σκληρυμένο γυαλί |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 6 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολλαπλά |
| Τοποθεσία φωτισμού | Ανεμιστήρες κουτιού |
| Πίνακας σκληρυμένου γυαλιού | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 40.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 25 cm |
| Τροφοδοτικό συμπεριλαμβάνεται | Όχι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Μορφή SSD | 2.5" |
| Προεγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 2x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων μπροστά | 120, 140, 200, 240, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πίσω | 80, 92, 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων επάνω | 120, 140, 180, 240 mm |
| Πλάτος | 215 mm |
| Βάθος | 472 mm |
| Ύψος | 451 mm |
| Βάρος | 6.4 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: