Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε μαύρο χρώμα προσφέρει ευελιξία και άνεση για την εγκατάσταση μητρικών πλακετών τύπου ATX, ITX και micro ATX. Διαθέτει παράθυρο στο πλάι και λευκό φωτισμό που βρίσκεται στους ανεμιστήρες και το μπροστινό μέρος, προσφέροντας μοντέρνο αισθητικό αποτέλεσμα. Υποστηρίζει έως 2 εσωτερικές θέσεις για δίσκους 3.5" και 3 θέσεις για δίσκους 2.5". Η διαχείριση καλωδίων και τα φίλτρα κατά της σκόνης διευκολύνουν τη συντήρηση και τη λειτουργία του συστήματος. Με μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU 16.5 cm και μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 38 cm, είναι κατάλληλο για gaming και απαιτητικές χρήσεις.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, ITX, micro ATX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων 5.25" | 0 |
| Αριθμός θυρών επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι, λευκό |
| Τοποθεσία φωτισμού | Ανεμιστήρες κουτιού, μπροστινό μέρος |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί επαναφοράς | Ναι |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Εγχειρίδιο |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 38 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 23 cm |
| Τοποθεσία τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Θέσεις μπροστινών ανεμιστήρων (εγκατεστημένοι) | 2x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετροι μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πάνω ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετροι πάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος κάτω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Υποστήριξη ψυγείων (ραδιτόρων) μπροστά | 120, 140, 240, 280 mm |
| Υποστήριξη ψυγείων πίσω | 120 mm |
| Υποστήριξη ψυγείων πάνω | 240 mm |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 205 x 464 x 444 mm |
| Βάρος | 4.5 kg |
| Θύρες USB 2.0 | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 0 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Όγκος | 39.8 L |
| Εύκολη προσαρμογή | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: