Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Tower είναι κατασκευασμένο από ατσάλι και σκληρυμένο γυαλί, προσφέροντας στιβαρότητα και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατάλληλο για gaming και υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, micro ATX και Mini-ITX. Διαθέτει παράθυρο στο πλάι και φίλτρο κατά της σκόνης, ενώ παρέχει διαχείριση καλωδίων για καθαρή εγκατάσταση. Υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης και διαθέτει 2 θέσεις για σκληρούς δίσκους 3.5" και 4 θέσεις για δίσκους 2.5". Η μέγιστη υποστήριξη για ψύκτρα CPU είναι 16.9 cm, για κάρτα γραφικών 36 cm και για τροφοδοτικό 20 cm. Το τροφοδοτικό τοποθετείται στο κάτω μέρος και δεν περιλαμβάνεται. Υπάρχουν 2 προεγκατεστημένοι ανεμιστήρες 140 mm μπροστά και 1 ανεμιστήρας 120 mm πίσω, με δυνατότητα υποστήριξης επιπλέον ανεμιστήρων και ψυγείων υδρόψυξης σε διάφορα σημεία του κουτιού. Το χρώμα του είναι μαύρο και το συνολικό βάρος του είναι 8.1 κιλά.
| Τύπος | PC |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Ατσάλι, Σκληρυμένο γυαλί |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί επαναφοράς | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τροφοδοτικό περιλαμβάνεται | Όχι |
| Τοποθεσία τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 4 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.9 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 36 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 20 cm |
| Προεγκατεστημένοι ανεμιστήρες μπροστά | 2x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων μπροστά | 3 |
| Διαμέτρους ανεμιστήρων μπροστά | 120, 140 mm |
| Προεγκατεστημένοι ανεμιστήρες πίσω | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα πίσω | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 2 |
| Διαμέτρους ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων κάτω | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα κάτω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων μπροστά | 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 240 mm |
| Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ύπαρξη εισόδου ήχου | Ναι |
| Ύπαρξη εξόδου ήχου | Ναι |
| Πλάτος | 210 mm |
| Βάθος | 424 mm |
| Ύψος | 475 mm |
| Βάρος | 8.1 kg |
| Όγκος | 39.4 L |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: