Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Tower είναι κατασκευασμένο από ατσάλι και διαθέτει γκρι χρώμα. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX, προσφέροντας ευελιξία στην επιλογή εξαρτημάτων. Διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και φίλτρο κατά της σκόνης, ενώ είναι κατάλληλο για gaming. Υποστηρίζει έως 23 αποθηκευτικές μονάδες, με 6 θέσεις 3.5", 2 θέσεις 2.5" και 18 θέσεις για HDD. Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη, ενώ διαθέτει κουμπιά reset και on/off. Υποστηρίζει ψύκτρες CPU ύψους έως 18.5 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 31.5 cm.
| Τύπος | PC |
| Μέγεθος | Tower |
| Υλικό | Steel |
| Χρώμα Προϊόντος | Grey |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 6 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Συνολικός αριθμός υποστηριζόμενων αποθηκευτικών μονάδων | 23 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 9 |
| Πλευρικό παράθυρο | Yes |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί | Yes |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Yes |
| Διαχείριση καλωδίων | Yes |
| Κουμπί reset | Yes |
| Κουμπί on/off | Yes |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 31.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 25 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ανεμιστήρων εμπρός | 120, 140 mm |
| Αριθμός ανεμιστήρων εμπρός (υποστηριζόμενοι/εγκατεστημένοι) | 3 / 2x 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ανεμιστήρων πίσω | 120, 140 mm |
| Αριθμός ανεμιστήρων πίσω (υποστηριζόμενοι/εγκατεστημένοι) | 1 / 1x 140 mm |
| Αριθμός ανεμιστήρων πάνω (υποστηριζόμενοι) | 3 |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ανεμιστήρων κάτω | 120, 140 mm |
| Αριθμός ανεμιστήρων κάτω (υποστηριζόμενοι) | 2 |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων εμπρός | 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 360, 420 mm |
| Πλάτος | 240 mm |
| Βάθος | 542 mm |
| Ύψος | 474 mm |
| Βάρος | 10.5 kg |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ήχος εισόδου | Yes |
| Ήχος εξόδου | Yes |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: