Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Tower είναι κατασκευασμένο από ατσάλι και σκληρυμένο γυαλί, προσφέροντας ανθεκτικότητα και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατάλληλο για gaming και υποστηρίζει μητρικές πλακέτες διαφόρων φορμάτ όπως ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX και SSI CEB. Διαθέτει παράθυρο στο πλάι από σκληρυμένο γυαλί και φίλτρο κατά της σκόνης, ενώ προσφέρει αποτελεσματική διαχείριση καλωδίων. Υποστηρίζει έως 23 αποθηκευτικές μονάδες και διαθέτει 12 θέσεις επέκτασης. Η μέγιστη υποστήριξη για ψύκτρα CPU είναι 18,5 cm, για κάρτα γραφικών 35,9 cm και για τροφοδοτικό 25 cm. Το κουτί διαθέτει κουμπιά reset και on/off, καθώς και θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A, USB 3.2 Gen 2 Type-C, καθώς και θύρες ήχου εισόδου και εξόδου.
| Τύπος | PC |
| Μέγεθος | Tower |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Ατσάλι, Σκληρυμένο γυαλί |
| Υποστηριζόμενα φορμάτ μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX, SSI CEB |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 6 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 2 |
| Αριθμός υποστηριζόμενων αποθηκευτικών μονάδων | 23 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 12 |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 35.9 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 25 cm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Θύρες ήχου εισόδου | Ναι |
| Θύρες ήχου εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Κλουβί HDD/SSD combo | Ναι |
| Αριθμός υποστηριζόμενων HDD | 18 |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες εμπρός | 2x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων εμπρός | 4 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων εμπρός | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος ανεμιστήρας πίσω | 1x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πίσω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 4 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων κάτω | 2 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων κάτω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων εμπρός | 420, 480 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 420, 480 mm |
| Πλάτος | 240 mm |
| Βάθος | 600 mm |
| Ύψος | 566 mm |
| Βάρος | 14.1 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: