Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου PC είναι κατασκευασμένο από ατσάλι και διαθέτει μαύρο χρώμα, προσφέροντας στιβαρότητα και κομψότητα. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX, καθιστώντας το ιδανικό για gaming συστήματα. Διαθέτει 2 θέσεις για σκληρούς δίσκους 3.5", 4 θέσεις για δίσκους 2.5" και 7 θέσεις επέκτασης. Το κουτί περιλαμβάνει φίλτρο κατά της σκόνης και διαχείριση καλωδίων για καλύτερη οργάνωση. Υποστηρίζει έως 3 ανεμιστήρες 140 mm μπροστά, 1 ανεμιστήρα 120 mm πίσω και 2 ανεμιστήρες 120 ή 140 mm στην κορυφή, καθώς και ψύκτρες υγρού με διαστάσεις έως 360 mm μπροστά, 120 mm πίσω και 280 mm στην κορυφή. Η μέγιστη επιτρεπτή ύψος ψύκτρας CPU είναι 17.3 cm, ενώ η μέγιστη επιτρεπτή μήκος κάρτας γραφικών είναι 34.9 cm. Το κουτί διαθέτει θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A, USB 3.2 Gen 2x2 Type-C και συνδυασμένη θύρα ακουστικών/μικροφώνου. Το μέγεθος του κουτιού είναι 229 mm πλάτος, 433 mm βάθος και 507 mm ύψος, με βάρος 8.7 kg.
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Steel |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Υποστηριζόμενοι τύποι μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 4 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17.3 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 34.9 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 18 cm |
| Τροφοδοτικό συμπεριλαμβάνεται | Όχι |
| Υποστηριζόμενοι τύποι τροφοδοτικού | ATX |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2x2 Type-C | 1 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| SSD form factor | 2.5" |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 3x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενου πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετροι υποστηριζόμενων επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μπροστινών ψυκτρών | 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη πίσω ψυκτρών | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη επάνω ψυκτρών | 240, 280 mm |
| Πλάτος | 229 mm |
| Βάθος | 433 mm |
| Ύψος | 507 mm |
| Βάρος | 8.7 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: