Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το συγκεκριμένο κουτί υπολογιστή τύπου PC είναι κατασκευασμένο από ατσάλι και σκληρυμένο γυαλί, προσφέροντας ανθεκτικότητα και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατάλληλο για gaming, διαθέτει πλευρικό παράθυρο και πολύχρωμο φωτισμό RGB, που προσδίδει εντυπωσιακή εμφάνιση. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες διαφόρων μεγεθών, όπως ATX, EATX, ITX, micro ATX, SSI CEB και SSI EEB, ενώ διαθέτει αρκετές θέσεις για σκληρούς δίσκους και SSD. Η διαχείριση καλωδίων και τα φίλτρα κατά της σκόνης εξασφαλίζουν καθαρό και οργανωμένο εσωτερικό. Επιπλέον, υποστηρίζει πολλαπλούς ανεμιστήρες και ψύκτρες για βέλτιστη ψύξη των εξαρτημάτων.
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Steel, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, ITX, micro ATX, SSI CEB, SSI EEB |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 4 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Multi |
| Πάνελ σκληρυμένου γυαλιού | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18.2 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 51.2 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 23 cm |
| Τοποθεσία τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2x2 Type-C | 1 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Μορφή SSD | 2.5" |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες εμπρός | 3x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων εμπρός | 3 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων εμπρός | 120, 140, 180 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πλευρικά | 3 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πλευρικά | 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πίσω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 3 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων εμπρός | 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πλευρικά | 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πίσω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 360, 420 mm |
| Πλάτος | 245 mm |
| Βάθος | 575 mm |
| Ύψος | 515 mm |
| Βάρος | 10.9 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: