Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή προσφέρει ευελιξία και άνεση για την τοποθέτηση μητρικών πλακετών ATX, ITX και micro ATX. Με μαύρο χρώμα και σχεδιασμό που υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης, διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης και αρκετούς χώρους για αποθήκευση δίσκων 2.5" και 3.5". Υποστηρίζει ψύκτρες CPU ύψους έως 17 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 31.5 cm, ενώ η τροφοδοσία τοποθετείται στο κάτω μέρος. Είναι εξοπλισμένο με θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A και υποδοχές ήχου, καθώς και με ανεμιστήρες και υποδοχές για ψύκτρες σε διάφορα σημεία για βέλτιστη ψύξη.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος | PC |
| Συμβατές μητρικές πλακέτες | ATX, ITX, micro ATX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 3 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 31.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 17.5 cm |
| Τοποθέτηση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετροι επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος κάτω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών μπροστά | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενο μέγεθος ψυκτρών πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών επάνω | 120, 140 mm |
| Πλάτος | 212 mm |
| Βάθος | 395 mm |
| Ύψος | 440 mm |
| Βάρος | 6.16 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: