Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί σε μαύρο χρώμα προσφέρει ευελιξία και άνεση για την κατασκευή υπολογιστή με υποστήριξη μητρικών πλακετών ATX, ITX και micro ATX. Διαθέτει παράθυρο στο πλάι και φίλτρο κατά της σκόνης, ενώ υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης. Η διαχείριση καλωδίων και οι ενδείξεις LED διευκολύνουν την οργάνωση και την αισθητική του συστήματος. Υποστηρίζει έως 3 ανεμιστήρες μπροστά, 1 πίσω, 2 πάνω και 1 κάτω, με διάμετρο 120 ή 140 mm, καθώς και διάφορα μεγέθη ψυκτρών για βέλτιστη ψύξη. Το μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU είναι 17,5 cm και το μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 31,5 cm. Το κουτί δεν περιλαμβάνει τροφοδοτικό και υποστηρίζει τροφοδοτικά ATX.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, ITX, micro ATX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Ενδείξεις LED | Ναι |
| Τροφοδοτικό περιλαμβάνεται | Όχι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 31.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 17.5 cm |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Υποστηριζόμενη διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πάνω ανεμιστήρων | 2 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους πάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 1 |
| Υποστηριζόμενη διάμετρος κάτω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων μπροστά | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενο μέγεθος ψυγείου πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 120, 240 mm |
| Πλάτος | 217 mm |
| Βάθος | 409 mm |
| Ύψος | 453 mm |
| Βάρος | 6.5 kg |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: