Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο σε μικρό μέγεθος Small Form Factor (SFF) και έχει γκρι χρώμα. Υποστηρίζει μητρικές Mini ITX και διαθέτει 1 θέση για σκληρό δίσκο 3.5" και 2 θέσεις για δίσκους 2.5". Διαθέτει 2 θέσεις επέκτασης και φίλτρο κατά της σκόνης. Υποστηρίζει ψύκτρες CPU με μέγιστο ύψος 11.4 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 32.5 cm. Το μέγιστο μήκος τροφοδοτικού είναι 13 cm. Στις θύρες περιλαμβάνονται 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB Type-C και συνδυασμένη θύρα ακουστικών/μικροφώνου. Υποστηρίζει έως 2 ανεμιστήρες μπροστά (120 ή 140 mm) και 1 ανεμιστήρα στην κορυφή (180 mm), ενώ δεν υποστηρίζει ανεμιστήρες πίσω. Υποστηρίζει ψύκτρες υγρού τύπου με μέγεθος 280 mm μπροστά. Οι διαστάσεις του κουτιού είναι 453 mm ύψος, 212 mm πλάτος και 212 mm βάθος, με βάρος 4.6 kg.
| Μέγεθος | Small Form Factor (SFF) |
| Συμβατότητα μητρικής | Mini ITX |
| Χρώμα | Γκρι |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 2 |
| Φίλτρο σκόνης | Ναι |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB Type-C | 1 |
| Combo θύρα ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 11.4 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 32.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 13 cm |
| Υποστήριξη ανεμιστήρων μπροστά (max) | 2 (120, 140 mm) |
| Υποστήριξη ανεμιστήρα κορυφής (max) | 1 (180 mm) |
| Υποστήριξη ανεμιστήρων πίσω | 0 |
| Υποστήριξη ψυγείου υγρής ψύξης μπροστά | 280 mm |
| Διαστάσεις (Ύψος x Πλάτος x Βάθος) | 453 x 212 x 212 mm |
| Βάρος | 4.6 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: