Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Tower είναι σχεδιασμένο για μητρικές Mini ITX και DTX, προσφέροντας υποστήριξη για μικρότερα μεγέθη μητρικών. Διαθέτει έξι εσωτερικές θέσεις για δίσκους 2.5" ή 3.5" και συνολικά δύο θέσεις επέκτασης. Το σύστημα ψύξης περιλαμβάνει δύο ανεμιστήρες 92 mm μπροστά και έναν ανεμιστήρα 140 mm πίσω, με φίλτρα που αφαιρούνται και πλένονται. Επιπλέον, διαθέτει ρυθμιστή ταχύτητας ανεμιστήρων και θύρες USB 3.0, καθώς και υποδοχές για ακουστικά και μικρόφωνο. Οι διαστάσεις του κουτιού είναι 25 cm πλάτος, 37.4 cm βάθος και 21 cm ύψος, με βάρος 4.9 κιλά.
| Μορφή | Tower |
| Υποστηριζόμενες Μητρικές | Mini-ITX, DTX |
| Θέσεις Εσωτερικών Δίσκων | 6 (2.5" / 3.5" shared) |
| Θέσεις Επέκτασης | 2 |
| Θύρες | 2 x USB 3.0, 1 x ακουστικά (mini-jack), 1 x μικρόφωνο (mini-jack) |
| Βάρος | 4.9 kg |
| Μέγιστο Μέγεθος Μητρικής | Mini ITX |
| Σύστημα Ψύξης | Μπροστά: 2 x 92 mm ανεμιστήρες / 1300 rpm / αφαιρούμενα και πλενόμενα φίλτρα, Πίσω: 1 x 140 mm ανεμιστήρας / 1000 rpm / αφαιρούμενο και πλενόμενο φίλτρο |
| Ρυθμιστής Ταχύτητας Ανεμιστήρων | Ναι |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 25 cm x 37.4 cm x 21 cm |
| Συμβατότητα Προδιαγραφών | ATX |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: