Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Tower είναι κατασκευασμένο από ατσάλι και διαθέτει μαύρο χρώμα με διάφανο τζάμι (Black TG clear tint). Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες μεγέθους ATX, microATX και Mini-ITX, προσφέροντας ευελιξία στην επιλογή εξαρτημάτων. Διαθέτει 4 εσωτερικές θέσεις για δίσκους και υποστηρίζει ψύκτρες CPU ύψους έως 170 mm και κάρτες γραφικών μήκους έως 405 mm. Το σύστημα ψύξης περιλαμβάνει δύο ανεμιστήρες 140 mm μπροστά, υποστήριξη για επιπλέον ανεμιστήρες και ραδιενεργητές σε διάφορα σημεία, ενώ διαθέτει και φίλτρα σκόνης για την τροφοδοσία. Το κουτί έχει διαστάσεις 47,35 cm πλάτος, 21,5 cm βάθος και 45,4 cm ύψος, με βάρος 7,2 kg, καθιστώντας το κατάλληλο για gaming και απαιτητικές χρήσεις.
| Μορφή | Tower |
| Μέγιστο μέγεθος μητρικής | ATX |
| Υποστηριζόμενες μητρικές | microATX, Mini-ITX |
| Πλήθος εσωτερικών θέσεων | 4 |
| Υλικό κατασκευής | Ατσάλι |
| Χρώμα | Black TG clear tint |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 47.35 cm x 21.5 cm x 45.4 cm |
| Βάρος | 7.2 kg |
| Gaming | Ναι |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 405 mm |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 170 mm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 170 mm |
| Σύστημα ψύξης | Μπροστά: 2 x 140 mm ανεμιστήρες / Υποστήριξη 2 x 120/140 mm ανεμιστήρων, Πίσω: 1 x 120 mm ανεμιστήρας, Πάνω: Υποστήριξη 2 x 120/140 mm ανεμιστήρων |
| Χαρακτηριστικά κουτιού | Σύστημα διαχείρισης καλωδίων, φίλτρα σκόνης PSU, υποστήριξη 2 x 120/140 mm ραδιενεργητών στο πάνω μέρος, υποστήριξη έως 280 mm ραδιενεργητή στο μπροστινό πάνελ, υποστήριξη έως 240 mm ραδιενεργητή στο πάνω πάνελ |
| Θέσεις επέκτασης 5.25" | 2 (εσωτερικές) |
| Θέσεις δίσκων 3.5" | 2 |
| Θέσεις δίσκων 2.5" | 4 |
| Θέσεις ανεμιστήρων | Μπροστά: 2, Πίσω: 1, Πάνω: 2 |
| Διασυνδέσεις | 2 x USB 3.0 (εσωτερικά), μικρόφωνο mini-jack, ακουστικά mini-jack, USB-C 3.1 Gen 2 (προαιρετικό) |
| Προσαρμογέας | Πλαϊνό παράθυρο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: