Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Mini Tower κουτί είναι κατασκευασμένο από ατσάλι και σκληρυμένο γυαλί, προσφέροντας στιβαρότητα και μοντέρνο σχεδιασμό με μαύρο χρώμα. Υποστηρίζει μητρικές micro ATX και Mini-ITX, διαθέτει παράθυρο στο πλάι και πολύχρωμο RGB φωτισμό με έλεγχο μέσω ειδικού κουμπιού. Διαθέτει 2 θέσεις για 3.5" δίσκους, 4 για 2.5" SSD, και 2 για 5.25" εξωτερικές συσκευές. Υποστηρίζει έως 2 ανεμιστήρες 120 ή 140 mm μπροστά, 1 ανεμιστήρα 120 mm πίσω και 2 ανεμιστήρες στην κορυφή, καθώς και ψύκτρες υγρού με μεγέθη έως 240 mm μπροστά και πάνω, και 120 mm πίσω. Το κουτί διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης, διαχείριση καλωδίων και κουμπιά λειτουργίας και RGB. Ιδανικό για gaming συστήματα με μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU 17 cm και μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 36.5 cm.
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Υλικό | Ατσάλι, Σκληρυμένο γυαλί |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | micro ATX, Mini-ITX |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι, Πολύχρωμος (RGB) |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| Κουμπί λειτουργίας | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Gaming | Ναι |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 4 |
| Θέσεις 5.25" | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 4 |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 36.5 cm |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 15 cm |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 2x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετροι μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στην κορυφή | 2 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων στην κορυφή | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών μπροστά | 240 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών στην κορυφή | 240 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Μέγεθος SSD | 2.5" |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 2.0 | 0 |
| Θύρες USB Type-C | 0 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Πλάτος | 215 mm |
| Βάθος | 432 mm |
| Ύψος | 393 mm |
| Βάρος | 5.96 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: