Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Μορφή | Tower |
| Υποστηριζόμενες Μητρικές | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Μέγιστο Μέγεθος Μητρικής | Extended ATX |
| Υλικό Προϊόντος | Ατσάλι |
| Χρώμα | White TG clear tint |
| Εσωτερικές Θήκες | 5 |
| Συνολικές Εξωτερικές Θήκες 5.25" | 2 |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | Accessory box |
| Τροφοδοτικό | Δεν περιλαμβάνεται |
| Συμμόρφωση Προδιαγραφών | ATX |
| Πλάτος | 23 cm |
| Βάθος | 52.2 cm |
| Ύψος | 52 cm |
| Βάρος | 9.65 kg |
| Σύστημα Ψύξης | Εμπρός: 3 x 120/140 mm ανεμιστήρες ή 2 x 140 mm, Πάνω: 2 x 120/140 mm ανεμιστήρες, Πίσω: 1 x 120/140 mm ανεμιστήρας |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτη CPU | 185 mm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 455 mm |
| Χαρακτηριστικά Κουτιού | Σύστημα διαχείρισης καλωδίων, υποστήριξη ραδιερατόρων 280 mm στο πάνω μέρος, φίλτρα σκόνης τροφοδοτικού, υποστήριξη ραδιερατόρων 140 mm πίσω, υποστήριξη ραδιερατόρων 360 mm μπροστά |
| Θύρες Επέκτασης | 2 (εσωτερικές) / 3 (2 x 2.5"/3.5" κοινές) |
| Διασυνδέσεις | 2 x USB 3.0 (εσωτερικά), Audio line-in mini-jack, Audio line-out mini-jack, USB-C (προαιρετικό) |
| Διαστάσεις Αποστολής (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 32.4 cm x 59.9 cm x 60.8 cm |
| Βάρος Αποστολής | 11.32 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: