Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Tower διαθέτει μαύρο χρώμα και κατασκευή από tempered glass, προσφέροντας μοντέρνο σχεδιασμό με πλευρικό παράθυρο. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX και SSI CEB, ενώ είναι κατάλληλο για gaming. Διαθέτει 1 εσωτερική θέση 3.5", 3 θέσεις 2.5" και 7 θέσεις επέκτασης. Η ψύξη υποστηρίζεται από έως 3 ανεμιστήρες 120 ή 180 mm μπροστά, 1 πίσω 120 mm και 3 κάτω με διαστάσεις 120, 140 ή 180 mm. Υπάρχει RGB φωτισμός στα ανεμιστηράκια, με πολύχρωμο αποτέλεσμα. Το κουτί έχει διαστάσεις 467x222x450 mm και βάρος 8 kg. Η τροφοδοσία τοποθετείται στο πάνω μέρος και υποστηρίζει τροφοδοτικά ATX, χωρίς να περιλαμβάνεται τροφοδοτικό.
| Τύπος | PC |
| Μέγεθος | Tower |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Tempered glass |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι, πολύχρωμος (RGB) |
| Θέσεις 3.5" | 1 εσωτερική |
| Θέσεις 2.5" | 3 |
| Θέσεις 5.25" | 0 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX, SSI CEB |
| Τοποθέτηση τροφοδοτικού | Πάνω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17.4 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 33 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 21 cm |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ) | 467 x 222 x 450 mm |
| Βάρος | 8 kg |
| Ανεμιστήρες μπροστά (εγκατεστημένοι) | 2x 180 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων μπροστά | 3 (120 ή 180 mm) |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 (120 mm) |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων κάτω | 3 (120, 140, 180 mm) |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων μπροστά | 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων κάτω | 240, 280 mm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ήχος εισόδου/εξόδου | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: