Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 1350 W προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για απαιτητικά συστήματα. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Platinum που εξασφαλίζει ενεργειακή αποδοτικότητα 92%, ενώ ο πλήρως modular σχεδιασμός της επιτρέπει εύκολη διαχείριση καλωδίων και βελτιστοποιημένη ροή αέρα. Ο ημιαδραστικός ανεμιστήρας 13,5 cm με τεχνολογία FDB προσφέρει αθόρυβη λειτουργία και αποτελεσματική ψύξη. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 20+4 pin ATX, 12 SATA, 4 Molex και 4 PCI Express, καλύπτοντας κάθε ανάγκη σύνδεσης. Επιπλέον, διαθέτει πλήθος προστασιών για ασφαλή λειτουργία, όπως προστασία από υπερφόρτωση, βραχυκύκλωμα και υπερτάσεις.
| Ισχύς | 1350 W |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU) | ATX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τάση εισόδου AC | 110 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Αριθμός +12V γραμμών | 1 |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 20 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 1350 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 20 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 112.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Απόδοση | 92 % |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Short circuit, Under voltage |
| Σύνδεση μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 12 |
| Αριθμός Molex συνδέσεων (4-pin) | 4 |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (6+2 pin) | 4 |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ναι |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| Τύπος ψύξης | Semi-passive |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 13.5 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Πλήθος επιπλέον λειτουργιών | Fan Control Button |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 mm x 180 mm x 86 mm |
| Βάρος | Μαύρο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: