Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα υψηλής ακρίβειας που καταγράφει με ακρίβεια την κίνηση στην οθόνη, προσφέροντας εξαιρετική απόκριση και ανθεκτικότητα. Με ανάλυση αισθητήρα 12000 DPI, είναι ιδανικό για gaming, επιτρέποντας ακριβείς κινήσεις με μικρή ή μεγάλη ταχύτητα. Διαθέτει 6 κουμπιά, ρυθμιζόμενο βάρος και ενσωματωμένο RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων, προσφέροντας άνεση και λειτουργικότητα για απαιτητικούς χρήστες.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 12000 DPI |
| Αριθμό Κουμπιών | 6 |
| Ρυθμιζόμενο Βάρος | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Bundle | Ναι |
| Κουμπί Sniper | Ναι |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz, Καλώδιο USB |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματο & Ενσύρματο |
| Μήκος | 118 mm |
| Πλάτος | 62 mm |
| Ύψος | 40 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: