Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα υψηλής ακρίβειας που καταγράφει με ακρίβεια την κίνηση στην οθόνη, προσφέροντας εξαιρετική απόκριση και ανθεκτικότητα. Με ανάλυση αισθητήρα 12000 DPI, είναι ιδανικό για gaming, επιτρέποντας ακριβείς κινήσεις με μικρή ή μεγάλη ταχύτητα. Η ρύθμιση DPI είναι εύκολα προσαρμόσιμη, ενώ το ποντίκι διαθέτει 6 κουμπιά για πλήρη έλεγχο και προγραμματισμό. Επιπλέον, διαθέτει RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων για εντυπωσιακό αισθητικό αποτέλεσμα και είναι κατάλληλο για χρήση με το δεξί χέρι.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 12000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Bundle | Ναι |
| Μοχλός Sniper | Ναι |
| Σύνδεση | Καλώδιο USB |
| Μήκος | 118 mm |
| Πλάτος | 62 mm |
| Ύψος | 40 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: