Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα υψηλής ακρίβειας που καταγράφει με ακρίβεια την κίνηση στην οθόνη, ιδανικό για gaming. Με ανάλυση αισθητήρα 12000 DPI, προσφέρει μεγάλη ευαισθησία και ακρίβεια, κατάλληλο για διάφορα είδη παιχνιδιών όπως FPS και RTS. Διαθέτει 6 κουμπιά, ρυθμιζόμενο βάρος και ενσωματωμένο RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων για εντυπωσιακό αισθητικό αποτέλεσμα. Η σύνδεση γίνεται μέσω καλωδίου USB, εξασφαλίζοντας σταθερή και γρήγορη επικοινωνία με τον υπολογιστή.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 12000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Ρυθμιζόμενο Βάρος | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Bundle | Ναι |
| Σκοπευτής Sniper | Ναι |
| Βάρος | 46 gr |
| Σύνδεση | Καλώδιο USB |
| Μήκος | 118 mm |
| Πλάτος | 62 mm |
| Ύψος | 40 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: