Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR3L με συνολική χωρητικότητα 16 GB αποτελεί ιδανική επιλογή για φορητούς υπολογιστές, ειδικά για gaming εφαρμογές. Αποτελείται από δύο modules των 8 GB το καθένα, προσφέροντας dual-channel λειτουργία για βελτιωμένη απόδοση. Η μνήμη έχει ταχύτητα 1600 MHz και CAS latency 11, ενώ λειτουργεί με τάση 1.35 V. Ο τύπος της μνήμης είναι SO-DIMM 204-pin, κατάλληλος για laptops, και διαθέτει ενεργό RGB φωτισμό που προσφέρει εντυπωσιακά οπτικά εφέ.
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Τύπος Μνήμης | DDR3L |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Μέγεθος | 204-pin SO-DIMM |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ταχύτητα Μνήμης | 1600 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| CAS Latency | 11 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Τάση Μνήμης | 1.35 V |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: