Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR4 με συνολική χωρητικότητα 16 GB, αποτελείται από δύο modules των 8 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε desktop υπολογιστές. Διαθέτει ταχύτητα 3000 MHz και CAS latency 16, προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση για gaming και άλλες απαιτητικές εφαρμογές. Η μνήμη υποστηρίζει τεχνολογία Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0) και λειτουργεί σε dual channel, με τάση 1.35 V. Το module έχει μορφή DIMM 288-pin και είναι διαθέσιμο σε χρώματα μαύρο και κόκκινο, ενώ διαθέτει RGB φωτισμό για αισθητικό αποτέλεσμα.
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB (2 x 8 GB) |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 SDRAM |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Μέγεθος | DIMM 288-pin |
| Πλήθος Modules | 2 |
| Χρώμα | Μαύρο, κόκκινο |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Ταχύτητα | 3000 MHz (PC4-24000) |
| CAS Latency | 16 (16-18-18-38) |
| Τάση | 1.35 V |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Features | Dual channel, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), unbuffered |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: