Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR3 με συνολική χωρητικότητα 4 GB, αποτελείται από 2 modules των 2 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε επιτραπέζιους υπολογιστές. Λειτουργεί με ταχύτητα 1600 MHz και διαθέτει CAS latency 9, προσφέροντας αξιόπιστη και σταθερή απόδοση. Η μνήμη είναι τύπου DIMM 240-pin, μη ECC, με τάση λειτουργίας 1.5 V και υποστηρίζει Intel Extreme Memory Profiles (XMP) για βελτιστοποιημένη απόδοση. Δεν διαθέτει φωτισμό RGB και είναι κατάλληλη για καθημερινή χρήση.
| Συνολική Χωρητικότητα | 4 GB: 2 x 2 GB |
| Τύπος | DDR3 SDRAM |
| Χρήση | Επιτραπέζιος Υπολογιστής (Desktop) |
| Τύπος Module | DIMM 240-pin |
| Πλήθος Modules | 2 |
| Τάση | 1.5 V |
| Ταχύτητα | 1600 MHz (PC3-12800) |
| CAS Latency | 9 (CL9) |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Features | Intel Extreme Memory Profiles (XMP), unbuffered |
| RGB Lighting | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: