Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR3 με συνολική χωρητικότητα 4 GB, αποτελείται από 2 modules των 2 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε φορητούς υπολογιστές (laptops). Διαθέτει ταχύτητα 1600 MHz και χρονισμό CAS 9, προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση για καθημερινή χρήση. Η μνήμη είναι τύπου SO-DIMM 204-pin, μη ECC και unbuffered, με τάση λειτουργίας 1.5 V. Δεν διαθέτει φωτισμό RGB.
| Συνολική Χωρητικότητα | 4 GB (2 x 2 GB) |
| Τύπος Μνήμης | DDR3 SDRAM |
| Τύπος Module | SO-DIMM 204-pin |
| Χρήση | Laptop |
| Τάση | 1.5 V |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ταχύτητα | 1600 MHz (PC3-12800) |
| Latency Timings | CL9 (9-9-9-28) |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Features | Unbuffered |
| Πλήθος Modules | 2 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: