Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR3L με συνολική χωρητικότητα 8 GB, αποτελείται από δύο modules των 4 GB το καθένα, σχεδιασμένη ειδικά για χρήση σε φορητούς υπολογιστές (notebooks). Διαθέτει ταχύτητα 1600 MHz και υποστηρίζει dual-channel λειτουργία, προσφέροντας βελτιωμένη απόδοση. Η μνήμη έχει CAS latency 9 και λειτουργεί με τάση 1.35 V, ενώ το μέγεθός της είναι 204-pin SO-DIMM, κατάλληλο για laptops. Επιπλέον, δεν διαθέτει φωτισμό RGB.
| Συνολική Χωρητικότητα | 8 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος μνήμης | DDR3L |
| Χρήση | Notebook |
| Μέγεθος | 204-pin SO-DIMM |
| Dual-channel | Ναι |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ταχύτητα ρολογιού | 1600 MHz |
| CAS Latency | 9 |
| Τάση | 1.35 V |
| Πλάτος | 67.6 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: