Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM 32 GB (2 x 16 GB) τύπου DDR4 SDRAM αποτελεί ιδανική επιλογή για επιτραπέζιους υπολογιστές, προσφέροντας υψηλή ταχύτητα λειτουργίας στα 3000 MHz και χαμηλή καθυστέρηση CAS 16. Διαθέτει dual channel υποστήριξη και υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0) για εύκολη και αξιόπιστη υπερχρονιστική ρύθμιση. Η μνήμη είναι unbuffered και λειτουργεί με τάση 1.35 V, ενώ το module έχει μορφή DIMM 288-pin και ύψος 1.2 ίντσες. Η εμφάνιση της μνήμης είναι σε μαύρο και κόκκινο χρώμα, ενώ διαθέτει RGB φωτισμό για αισθητικό αποτέλεσμα, ιδανικό για gaming συστήματα.
| Χωρητικότητα | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Τύπος | DDR4 SDRAM |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Πλήθος modules | 2 |
| Μέγεθος | DIMM 288-pin |
| Χρώμα | Μαύρο, κόκκινο |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ταχύτητα | 3000 MHz (PC4-24000) |
| CAS Latency | 16 (16-18-18-38) |
| Τάση | 1.35 V |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Features | Dual channel, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), unbuffered |
| Ύψος Module | 1.2 ίντσες |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: