Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM 4 GB DDR4 SDRAM αποτελεί ιδανική επιλογή για επιτραπέζιους υπολογιστές, προσφέροντας αξιόπιστη και γρήγορη απόδοση με ταχύτητα 2133 MHz. Διαθέτει DIMM 288-pin μορφή και CAS latency 15, εξασφαλίζοντας ομαλή λειτουργία και καλή απόκριση σε καθημερινές εργασίες. Η μνήμη είναι unbuffered και non-ECC, με τάση λειτουργίας 1.2 V, ενώ το module έχει χρωματική κατηγορία σε μαύρο και κόκκινο. Επιπλέον, υποστηρίζει RGB φωτισμό με πολλαπλές επιλογές χρωμάτων για αισθητικό αποτέλεσμα.
| Χωρητικότητα | 4 GB |
| Τύπος | DRAM memory module |
| Τεχνολογία | DDR4 SDRAM |
| Μορφή | DIMM 288-pin |
| Ταχύτητα | 2133 MHz (PC4-17000) |
| CAS Latency | 15 (15-15-15-35) |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Χαρακτηριστικά | Unbuffered |
| Τάση | 1.2 V |
| Χρώμα | Μαύρο, κόκκινο |
| RGB Lighting | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: