Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με χωρητικότητα 16 GB αποτελεί ιδανική επιλογή για επιτραπέζιους υπολογιστές, προσφέροντας υψηλές ταχύτητες και αξιοπιστία. Με συχνότητα λειτουργίας 6000 MT/s και χρονισμό CAS 36, εξασφαλίζει γρήγορη απόκριση και σταθερή απόδοση σε απαιτητικές εφαρμογές, όπως το gaming. Η μνήμη είναι τύπου DIMM 288-pin, μη ECC, και υποστηρίζει τεχνολογίες όπως Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) και AMD EXPO για εύκολη και ασφαλή υπερχρονισμό. Επιπλέον, διαθέτει λειτουργία dual channel και λειτουργεί με τάση 1.35 V, ενώ το module έχει μαύρο χρώμα.
| Χωρητικότητα | 16 GB: 1 x 16 GB |
| Τύπος | DRAM memory module |
| Τεχνολογία | DDR5 SDRAM |
| Μορφή | DIMM 288-pin |
| Ταχύτητα | 6000 MT/s (PC5-48000) |
| CAS Latency | 36 (36-36-36-96) |
| Έλεγχος Ακεραιότητας Δεδομένων | Non-ECC |
| Χαρακτηριστικά | Dual channel, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), AMD EXPO, unbuffered |
| Τάση | 1.35 V |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πλήθος modules | 1 |
| Χρήση | Gaming |
| RAM Performance | SPD 4800 MT/s - 1.1 V |
| Memory Profile | AMD EXPO, Intel XMP |
| RGB Lighting | Όχι |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: