Η μνήμη RAM τύπου DDR3 με χωρητικότητα 8 GB αποτελεί ιδανική επιλογή για επιτραπέζιους υπολογιστές και servers. Διαθέτει μορφή 240-pin DIMM και λειτουργεί σε συχνότητα 1600 MHz με CAS latency 5, προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση σε single-channel λειτουργία. Η μνήμη είναι μη εγγεγραμμένη (unbuffered) και δεν υποστηρίζει ECC, ενώ η τάση λειτουργίας της είναι 1.5 V. Με διαστάσεις 133.3 mm πλάτος και 30 mm ύψος, είναι κατάλληλη για πλήρη καθημερινή χρήση.
| Εσωτερική μνήμη | 8 GB |
| Μορφή μνήμης | 240-pin DIMM |
| Τύπος μνήμης | DDR3 |
| Χρήση | PC/Server |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| ECC | Όχι |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory channels | Single-channel |
| CAS latency | 5 |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Πλάτος | 133.3 mm |
| Ύψος | 30 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: