Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM 8 GB DDR4 με ταχύτητα 3000 MHz αποτελεί μια αξιόπιστη λύση για επιτραπέζιους υπολογιστές, προσφέροντας γρήγορη και σταθερή απόδοση. Διαθέτει τεχνολογία DDR4 SDRAM και μορφή DIMM 288-pin, ενώ υποστηρίζει Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0) και AMD EXPO για εύκολη και αποτελεσματική αναβάθμιση. Η μνήμη είναι μη ECC, με CAS latency 16, και λειτουργεί σε τάση 1.35 V. Επιπλέον, διαθέτει RGB φωτισμό με εναλλασσόμενα χρώματα, προσφέροντας και αισθητικό αποτέλεσμα στο σύστημα.
| Χωρητικότητα | 8 GB |
| Τύπος | DDR4 SDRAM |
| Μορφή | DIMM 288-pin |
| Ταχύτητα | 3000 MHz (PC4-24000) |
| CAS Latency | 16 (16-18-18-38) |
| Τάση | 1.35 V |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Χρήση | Επιτραπέζια |
| Πλήθος modules | 1 |
| Memory Profile | Intel XMP, AMD EXPO |
| RGB Lighting | Ναι |
| Upgrade Type | Generic |
| Χρώμα | Μαύρο, κόκκινο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: