Η μνήμη RAM DDR4 με χωρητικότητα 8 GB αποτελεί μια αξιόπιστη επιλογή για επιτραπέζιους υπολογιστές, προσφέροντας ταχύτητα 3200 MHz και χαμηλή καθυστέρηση CL16. Διαθέτει θερμικό απαγωγό και υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0) για βελτιστοποιημένη απόδοση. Η μνήμη είναι μη ECC, με τάση λειτουργίας 1.35 V, και έχει σχεδιαστεί σε μορφή DIMM 288-pin, κατάλληλη για αναβάθμιση γενικού τύπου. Επιπλέον, διαθέτει RGB φωτισμό με εναλλασσόμενα χρώματα που προσδίδουν μοντέρνο αισθητικό αποτέλεσμα.
| Χωρητικότητα | 8 GB |
| Τύπος | DDR4 SDRAM |
| Μορφή | DIMM 288-pin |
| Ταχύτητα | 3200 MHz (PC4-25600) |
| CAS Latency | 16 (16-18-18-38) |
| Τάση | 1.35 V |
| Τεχνολογία | DRAM memory module |
| Έλεγχος Ακεραιότητας Δεδομένων | Non-ECC |
| Τύπος Αναβάθμισης | Generic |
| Χρήση | Επιτραπέζιος Υπολογιστής |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| RAM Performance | Tested - 3200 MHz - 1.35 V - CL16 - 16-18-18-38 SPD - 2133 MHz - 1.2 V |
| Χρώμα | Μαύρο, κόκκινο |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 1 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: