Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM 64 GB αποτελείται από 4 modules των 16 GB το καθένα, σχεδιασμένη για επιτραπέζιους υπολογιστές. Χρησιμοποιεί τεχνολογία DDR4 SDRAM με ταχύτητα 3200 MHz και χρονισμό CL16, προσφέροντας υψηλή απόδοση και αξιοπιστία. Διαθέτει θερμικό απαγωγέα και υποστηρίζει λειτουργία dual και quad channel, καθώς και προφίλ Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0) για εύκολη υπερχρονισμό. Η τάση λειτουργίας είναι 1.35 V και το module είναι τύπου DIMM με 288 pins. Το χρώμα της μνήμης είναι μαύρο με κόκκινες λεπτομέρειες, προσφέροντας και αισθητικό αποτέλεσμα με ενσωματωμένο RGB φωτισμό.
| Χωρητικότητα | 64 GB (4 x 16 GB) |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 SDRAM |
| Ταχύτητα | 3200 MHz (PC4-25600) |
| CAS Latency | 16 (16-18-18-38) |
| Τάση | 1.35 V |
| Μορφή | DIMM 288-pin |
| Modules | 4 |
| Χρήση | High Performance |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρώμα | Μαύρο, κόκκινο |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Features | Heat sink, dual channel, quad channel, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), unbuffered |
| RAM Performance | Tested - 3200 MHz - 1.35 V - CL16 - 16-18-18-38 SPD - 2133 MHz - 1.2 V |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: