Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 32 GB αποτελείται από δύο modules των 16 GB το καθένα, προσφέροντας υψηλή ταχύτητα λειτουργίας στα 6000 MHz. Είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop και gaming, υποστηρίζοντας dual-channel λειτουργία για βελτιωμένη απόδοση. Η μνήμη διαθέτει CAS latency 36 και υποστηρίζει το προφίλ AMD EXPO για εύκολη υπερχρονιστική ρύθμιση. Επιπλέον, διαθέτει ψύκτρα (heatsink) για καλύτερη διαχείριση θερμοκρασίας και ενσωματωμένο RGB φωτισμό με πολλαπλές επιλογές χρωμάτων, προσφέροντας και αισθητικό αποτέλεσμα.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Ταχύτητα | 6000 MHz |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος υπολογιστή | Desktop |
| Μορφή | 288-pin DIMM |
| Dual-channel | Ναι |
| CAS Latency | 36 |
| AMD EXPO | Ναι, έκδοση 1.0 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Memory voltage | 1.35 V |
| ECC | Όχι |
| Cooling type | Heatsink |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: