Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 96 GB αποτελείται από δύο modules των 48 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε desktop υπολογιστές υψηλής απόδοσης. Διαθέτει ταχύτητα 5600 MT/s και τεχνολογία On-die ECC για έλεγχο ακεραιότητας δεδομένων. Η μνήμη υποστηρίζει το προφίλ AMD EXPO και διαθέτει anodised heatspreader για καλύτερη ψύξη. Η μορφή της είναι DIMM 288-pin με ύψος module 33 mm, ενώ λειτουργεί σε τάση 1.25 V. Η μνήμη δεν διαθέτει φωτισμό RGB.
| Συνολική Χωρητικότητα | 96 GB (2 x 48 GB) |
| Τύπος | DDR5 SDRAM |
| Χρήση | High Performance |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Προφίλ Μνήμης | AMD EXPO |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ταχύτητα | 5600 MT/s (PC5-44800) |
| Latency Timings | CL40 (40-40-40-89) |
| Έλεγχος Ακεραιότητας Δεδομένων | On-die ECC |
| Τάση | 1.25 V |
| Μορφή | DIMM 288-pin |
| Ύψος Module | 33 mm (1.3 inch) |
| Χαρακτηριστικά | Anodised heatspreader, AMD EXPO, unbuffered |
| Πλήθος Modules | 2 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: