Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR4 με συνολική χωρητικότητα 16 GB (2 x 8 GB) είναι σχεδιασμένη για χρήση σε laptop και gaming υπολογιστές. Διαθέτει ταχύτητα 3200 MHz και CAS latency 22, προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση και σταθερότητα. Η μνήμη είναι σε μορφή SO-DIMM 260-pin, κατάλληλη για φορητές συσκευές, και υποστηρίζει τεχνολογία Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0) για εύκολη βελτιστοποίηση. Επιπλέον, διαθέτει dual channel λειτουργία και λειτουργεί με τάση 1.2 V, ενώ το χρώμα της είναι μαύρο.
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB (2 x 8 GB) |
| Τύπος | DDR4 SDRAM |
| Μορφή | SO-DIMM 260-pin |
| Ταχύτητα | 3200 MHz (PC4-25600) |
| CAS Latency | 22 (22-22-22-52) |
| Τάση | 1.2 V |
| Χρήση | Gaming |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Features | Dual channel, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), unbuffered |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| RGB Lighting | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: