Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR5 με συνολική χωρητικότητα 64 GB αποτελείται από δύο modules των 32 GB το καθένα, σχεδιασμένη ειδικά για χρήση σε laptop. Διαθέτει υψηλή ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 5600 MT/s και υποστηρίζει dual-channel λειτουργία για βελτιωμένη απόδοση. Η μνήμη έχει CAS latency 40 και λειτουργεί με τάση 1.1 V. Επιπλέον, διαθέτει προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0 και είναι εξοπλισμένη με ψύκτρα (heatsink) για καλύτερη διαχείριση θερμοκρασίας. Η μνήμη υποστηρίζει RGB φωτισμό, προσφέροντας αισθητικό αποτέλεσμα με πολλαπλά χρώματα.
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Χρήση | Laptop |
| Χρήση | Gaming |
| Μέγεθος Μνήμης | SO-DIMM 262-pin |
| Ταχύτητα Μεταφοράς Δεδομένων | 5600 MT/s |
| Ρυθμός Ρολογιού Μνήμης | 5600 MHz |
| Κανάλια Μνήμης | Dual-channel |
| Τάση Μνήμης | 1.1 V |
| CAS Latency | 40 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι |
| Έκδοση Intel XMP | 3.0 |
| SPD Profile | Ναι |
| Τύπος Ψύξης | Heatsink |
| RGB Lighting | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: