Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 64 GB αποτελείται από δύο modules των 32 GB το καθένα, σχεδιασμένη ειδικά για χρήση σε laptop. Διαθέτει υψηλή ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 5600 MT/s και υποστηρίζει dual-channel λειτουργία για βελτιωμένη απόδοση. Η μνήμη έχει CAS latency 46 και λειτουργεί με τάση 1.1 V. Υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0, επιτρέποντας εύκολη βελτιστοποίηση της απόδοσης. Η μορφή της είναι 262-pin SO-DIMM, κατάλληλη για φορητούς υπολογιστές, και διαθέτει ενσωματωμένο RGB φωτισμό που προσφέρει αισθητικό αποτέλεσμα με πολλαπλά χρώματα.
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Χρήση | Laptop |
| Μορφή Μνήμης | 262-pin SO-DIMM |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ταχύτητα Μεταφοράς Δεδομένων | 5600 MT/s |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory channels | Dual-channel |
| CAS latency | 46 |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| SPD profile | Yes |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: