Η μνήμη RAM τύπου DDR3L με συνολική χωρητικότητα 8 GB αποτελείται από δύο modules των 4 GB το καθένα, σχεδιασμένη ειδικά για χρήση σε laptop. Η μνήμη έχει μορφή 204-pin SO-DIMM και λειτουργεί σε dual-channel, προσφέροντας ταχύτητα 1600 MHz και τάση 1.35 V. Η καθυστέρηση CAS latency είναι 9, που υποδηλώνει την απόδοση της μνήμης στην επεξεργασία δεδομένων. Επιπλέον, δεν διαθέτει φωτισμό RGB.
| Συνολική Χωρητικότητα | 8 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος Μνήμης | DDR3L |
| Μορφή Μνήμης | 204-pin SO-DIMM |
| Χρήση | Laptop |
| Dual-channel | Ναι |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ταχύτητα Μνήμης | 1600 MHz |
| Τάση Μνήμης | 1.35 V |
| CAS Latency | 9 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: