Η μνήμη RAM τύπου DDR4 με χωρητικότητα 8 GB είναι σχεδιασμένη για χρήση σε φορητούς υπολογιστές. Διαθέτει μορφή SO-DIMM 260-pin και λειτουργεί σε συχνότητα 3200 MHz με καθυστέρηση CAS 22. Υποστηρίζει μονό κανάλι μνήμης και έχει τάση λειτουργίας 1.2 V. Επιπλέον, διαθέτει προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 2.0, που επιτρέπει την εύκολη ρύθμιση των παραμέτρων της μνήμης για βελτιστοποιημένη απόδοση.
| Εσωτερική μνήμη | 8 GB |
| Μορφή μνήμης | 260-pin SO-DIMM |
| Τύπος μνήμης | DDR4 |
| Χρήση | Laptop |
| Πλήθος modules | 1 |
| Memory channels | Single-channel |
| Ταχύτητα μνήμης | 3200 MHz |
| CAS latency | 22 |
| Τάση μνήμης | 1.2 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Έκδοση Intel XMP | 2.0 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: