Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 96 GB αποτελείται από δύο μονάδες των 48 GB η κάθε μία, προσφέροντας υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για υπολογιστές. Διαθέτει ταχύτητα 5200 MHz και υποστηρίζει dual-channel λειτουργία, ενώ είναι εξοπλισμένη με σύστημα ψύξης heatsink και πολύχρωμο backlight, ιδανική για απαιτητικές εφαρμογές και gaming setups.
| Εσωτερική μνήμη | 96 GB |
| Διάταξη μνήμης (μονάδες x μέγεθος) | 2 x 48 GB |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | DDR5 |
| Ταχύτητα ρολογιού μνήμης | 5200 MHz |
| Τύπος μνήμης buffered | Unregistered (unbuffered) |
| Τύπος φόρμας μνήμης | 288-pin DIMM |
| Κανάλια μνήμης | Dual-channel |
| Τάση μνήμης | 1.1 V |
| Υποστήριξη Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι |
| Έκδοση Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| SPD προφίλ | Ναι |
| CAS latency | 40 |
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων μνήμης | 5200 MT/s |
| ECC | Όχι |
| Τύπος ψύξης | Heatsink |
| Backlight | Ναι |
| Χρώμα backlight | Πολύχρωμο |
| Συστατικό για | PC |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: