Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 32 GB αποτελείται από δύο modules των 16 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop και servers. Διαθέτει ταχύτητα 5600 MHz και CAS latency 40, προσφέροντας υψηλές επιδόσεις για gaming και απαιτητικές εφαρμογές. Η μνήμη υποστηρίζει dual-channel λειτουργία και διαθέτει προφίλ Intel XMP 3.0 για εύκολη ρύθμιση. Το module έχει λευκό χρώμα και μορφή 288-pin DIMM, με τάση λειτουργίας 1.2 V και SPD ταχύτητα 4800 MHz.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Μέγεθος Modules | 2 x 16 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Μορφή Μνήμης | 288-pin DIMM |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ταχύτητα Μνήμης | 5600 MHz |
| CAS Latency | 40 |
| Μνήμη Κανάλια | Dual-channel |
| Τάση Μνήμης | 1.2 V |
| SPD Ταχύτητα | 4800 MHz |
| SPD Τάση | 1.1 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι |
| Έκδοση XMP | 3.0 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| ECC | Όχι |
| Ύψος | 33 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: