Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 64 GB αποτελείται από δύο modules των 32 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop υψηλών επιδόσεων. Διαθέτει ταχύτητα 6000 MHz και CAS latency 36, προσφέροντας γρήγορη και αξιόπιστη απόδοση. Η μνήμη υποστηρίζει dual-channel λειτουργία και διαθέτει heatsink για καλύτερη ψύξη. Επιπλέον, υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0, επιτρέποντας εύκολη ρύθμιση των επιδόσεων.
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Μέγεθος modules | 2 x 32 GB |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Ταχύτητα | 6000 MHz |
| CAS Latency | 36 |
| Μνήμη κανάλια | Dual-channel |
| Τύπος υπολογιστή | PC / Desktop |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| SPD profile | Ναι |
| Ψύξη | Heatsink |
| Τάση μνήμης | 1.35 V |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| ECC | Όχι |
| Ύψος | 33 mm |
| RGB Lighting | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: