Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR4 με συνολική χωρητικότητα 64 GB, αποτελείται από 2 modules των 32 GB το καθένα, σχεδιασμένη για επιτραπέζιους υπολογιστές. Διαθέτει ταχύτητα 2666 MHz και CAS latency 19, προσφέροντας υψηλή απόδοση και αξιοπιστία. Η μνήμη υποστηρίζει τεχνολογία Intel XMP για εύκολη ρύθμιση και διαθέτει θερμικό απαγωγό για καλύτερη ψύξη. Είναι κατάλληλη για απαιτητικές εφαρμογές και gaming, με dual channel λειτουργία για βελτιωμένη απόδοση.
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB (2 x 32 GB) |
| Τύπος | DDR4 SDRAM |
| Χρήση | High Performance |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Πλήθος modules | 2 |
| Μέγεθος | DIMM 288-pin |
| Χρώμα | Black |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ταχύτητα | 2666 MHz (PC4-21300) |
| CAS Latency | 19 (19-19-19-43) |
| Τεχνολογία | DDR4 SDRAM |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Voltage | 1.2 V |
| Features | Heat sink, dual channel, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), unbuffered |
| Module Height | 42 mm (1.65 inch) |
| Memory Profile | Intel XMP |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: