Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 64 GB αποτελείται από δύο modules των 32 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop. Διαθέτει υψηλή ταχύτητα λειτουργίας στα 6000 MHz και υποστηρίζει dual-channel για βελτιωμένη απόδοση. Η μνήμη είναι μη εγγεγραμμένη (unbuffered) και δεν διαθέτει ECC. Επιπλέον, υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0, επιτρέποντας εύκολη ρύθμιση των παραμέτρων της μνήμης. Η ψύξη της γίνεται μέσω heatsink, ενώ η τάση λειτουργίας είναι 1.4 V. Η μνήμη διαθέτει CAS latency 30 και ενσωματωμένο RGB φωτισμό με πολλαπλές επιλογές χρωμάτων για αισθητικό αποτέλεσμα.
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Τάση λειτουργίας | 1.4 V |
| Τύπος Buffered memory | Unregistered (unbuffered) |
| Υποστήριξη ECC | Όχι |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Χρήση | Desktop |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ταχύτητα μνήμης | 6000 MHz |
| CAS Latency | 30 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| SPD profile | Ναι |
| SPD voltage | 1.1 V |
| SPD speed | 4800 MHz |
| Cooling type | Heatsink |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: