Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 64 GB αποτελείται από δύο modules των 32 GB το καθένα, σχεδιασμένη για επιτραπέζιους υπολογιστές υψηλής απόδοσης. Διαθέτει ταχύτητα 6000 MT/s και χρονισμό CAS 32, προσφέροντας γρήγορη και αξιόπιστη λειτουργία. Υποστηρίζει τεχνολογία AMD EXPO και έχει μορφή DIMM 288-pin. Η μνήμη είναι μη ECC και λειτουργεί με τάση 1.4 V, ενώ διαθέτει ενσωματωμένο προφίλ SPD στα 4800 MHz με 1.1 V. Επιπλέον, προσφέρει φωτισμό RGB για αισθητικό αποτέλεσμα.
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB (2 x 32 GB) |
| Τύπος | DDR5 SDRAM |
| Ταχύτητα | 6000 MT/s (PC5-48000) |
| CAS Latency | 32 (32-38-38-96) |
| Μορφή | DIMM 288-pin |
| Τεχνολογία | AMD EXPO |
| Τάση | 1.4 V |
| SPD | 4800 MHz - 1.1 V |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Χρήση | High Performance |
| RGB Lighting | Ναι |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Upgrade Type | Generic |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: